Eski Büyükdere Cad. Özcan Sokak No:5 Emniyet Evleri / 4.Levent / Maslak İSTANBUL | +90 212 269 2061 | +90 505 020 3012

language
  • Slider 1
  • Slider 1
  • Slider 3

HAKKIMIZDA

Otelimiz 4.Levent lokasyonunda bulunmakta olup metro durağına yürüyerek 200 metre mesafede merkezi bir konumdadır. Aynı zamanda büyük AVM’lere çok yakın bir lokasyonda yer almaktadır.

İstanbul’un tarihi dokusuyla yeni ve birbirinden keyifli keşiflere uzanırken, İstanbul’un kalbindeki Chakra Suites’in konforu ve modern çizgileri ile canlanacak, her yeni gün tüm enerjinizi toplamış olarak, huzurla uyanacaksınız.

Önceliği misafir memnuniyeti olan Chakra Suites’in tüm personeli tamamen rahat ve evinizde hissetmenize odaklı. 20 yıllık otel tecrübemiz de bu işi profesyonellikle yapıyor oluşumuzun püf noktası.

About Services
ULAŞIM RAHATLIĞI

Chakra Suites, metro ve diğer toplu taşıma araçlarına yürüyerek sadece 200 metre mesefadedir, Kanyon, Metro City gibi popüler alışveriş merkezlerine de sadece 300 metre uzaklıktadır. İstanbul’un trafiğinden uzaklaşmak için tercih edebileceğiniz Metrobüs de çok yakınınızda.

About Services
İŞ MERKEZİ

Pek çok şirketin kalbi olan Levent, şehrin ortasındaki konumu, yüksek temposu ve İstanbul’un tüm toplu taşıma araçlarına olan yakınlığı ile İstanbul’un gözbebeği.

About Services
CAZİBE MERKEZİ

Şehrin canlı ruhunu, eve varış hissiyle bütünleştiren Chakra Suites, konum avantajıyla olduğu kadar huzur veren ortamı ve konuksever kadrosuyla da bir cazibe merkezi.